• Головна
  • Податкоа міліція ліквідувала канал реалізації контрабандних тютюнових виробів
09:19, 11 вересня 2012 р.

Податкоа міліція ліквідувала канал реалізації контрабандних тютюнових виробів

Як повідомив «УК» Скобельський Дмитро, Прес-офіцер УПМ ДПС У Полтавскій області, наприкінці серпня поточного року припинено незаконну реалізацію контрабандних тютюнових виробів іноземного та вітчизняного виробництва у місті Полтаві.

Як встановлено у ході перевірки, незаконну реалізацію цигарок організував 32 річний місцевий мешканець. Тютюнові вироби російського та білоруського походження замовлялися і доставлялися до міста кур’єрськими службами. В подальшому тютюнові вироби реалізовувалися на територіях ринків, зупинках громадського транспорту та місцях скупчення людей.

У ході проведення оглядів місць зберігання тютюнової продукції та автомобілів, які використовувалися для транспортування контрафактного тютюну, працівниками податкової міліції вилучено понад 60 тисяч пачок цигарок виробництва Росії, Молдови та Білорусії, а також виробництва України без марок акцизного збору та з марками акцизного збору, що мають ознаки підроблення на суму майже 600 тис. грн.

На даний час проводиться подальша перевірка, вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками ст.204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ст.216 (незаконне виготовлення, підроблення, використання або збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного збору чи контрольних марок).
Встановлюються джерела надходження контрабандної тютюнової продукції на територію України.

За рахунок проведених заходів по боротьбі незаконними виробництвом та торгівлею алкоголем і тютюном відмічається зростання сплати акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів. У серпні 2012 року органами ДПС у Полтавській області забезпечено надходження на 85 млн. грн., або 27,1%, цього платежу більше, ніж у минулому році. Податковою міліцією області з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму понад 20,6 млн. грн., порушено 10 кримінальних справ за фактами незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів (ст.204 КК України).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...