• Головна
  • Відлетіти за кордон полтавці зможуть тільки влітку наступного року
13:04, 22 грудня 2017 р.

Відлетіти за кордон полтавці зможуть тільки влітку наступного року

Кабмін надав аеропорту "Полтава" новий статус, але для здійснення міжнародних рейсів він має пройти реконструкцію злітної смуги та терміналу.

Зараз на базі одного з найстаріших в Україні аеропортів приймають чартерні рейси та здійснюють учбово-тренувальні польоти. Та у Службі організації перевезень зазначають, що мріють відкрити не тільки чартерні рейси, а й регулярні - як в межах України, так і за кордоном.

Для контролю авіаційної безпеки під час міжнародних рейсів потрібно облаштувати аеровокзал та розширити пункт пропуску. Аби модернізувати аеровокзал, потрібно затвердити проект, який дозволить розпочати будівництво і довести аеропорт до сучасних вимог, де будуть здійснюватися регулярні авіаційні перевезення.

На реконструкцію аеропорту з обласного та державного бюджету спрямують близько 9 млн грн, а потім, за словами посадовців, звернуться до Міністерства інфраструктури з проханням виділити близько 130 млн грн для здійснення вже капітального ремонту.

Вже з червня наступного року планують робити два міжнародні рейси на тиждень. Також запровадять маршрутні перевезення людей до аеропорту з Кременчука, Горішніх Плавнів та Сум. Передбачають рейси до Туреччини, Болгарії, Єгипту та інших країн.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...