• Головна
  • Полтавщина отримала бюджет на наступний рік
12:11, 22 грудня 2017 р.

Полтавщина отримала бюджет на наступний рік

Депутати Полтавської обласної ради підтримали проект рішення «Про обласний бюджет на 2018 рік». У порівнянні з бюджетом на 2017 рік, на наступний рік фінансовий документ області зріс на 3 млрд грн.

Охарактеризував бюджет на наступний рік голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. За його словами, кошти «проїдати» не будуть, а спрямовуватимуть на розвиток.

«Бюджет зріс більш ніж на 3 млрд грн і буде становити 10 млрд 440 млн грн. Це дохідна частина. У нас непогана динаміка. Надходження у порівнянні з 2017 роком близько 55%. І найголовніше кошти ми можемо спрямовувати як на соціальну сферу, так і на розвиток. Ми з оптимізмом дивимося у наступний рік. Важливо щоб ті кошти від ренти, які надходитимуть до бюджету, щоб ми могли не просто їх проїдати, а спрямувати якусь частину на енергозбереження і альтернативні джерела енергетики. У нас 450 млн це капітальні видатки. Тобто, це будівництво, закупівля матеріально-технічного оснащення. Ми не просто проїдаємо, а вкладаємо кошти в розвиток. Найбільша сума це медицина. Більше 1 млрд грн. Освіта майже 800 млн грн. Ми вкладаємо кошти у розвиток, ремонтуємо наші комунальні заклади, співфінансуємо об’єднані громади, міста, райони. Обласний бюджет виступає допоміжним аспектом, щоб громади могли почувати себе наступного року фінансово спроможними».

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...