• Головна
  • Сьогодні в Полтаві область і місто спробують прийняти бюджет
09:03, 22 грудня 2017 р.

Сьогодні в Полтаві область і місто спробують прийняти бюджет

Сьогодні, 22 грудня, у Полтаві відбудуться одразу дві сесії – Полтавської міської ради та обласної ради. До того ж розпочнуться вони теж одночасно – о 10-й годині.

Головним питанням обох сесій буде розгляд проектів рішень бюджету міста та області. Окрім цього у депутатів буде нелегке завдання – розглянути близько 80-ти питань на кожній із сесій.

Серед питань, винесених на сесію Полтавської міської ради, основним є проект рішення про затвердження бюджету на 2018 рік. Також депутати розглядатимуть питання щодо МАФів, оплату праці міського голови, його заступників, облаштування парковки на Леваді вздовж просп. Миру та інші.

Друге пленарне засідання 18-ї сесії Полтавської обласної ради буде продовженням попереднього, що розпочали обласні обранці 12 жовтня. Однак, навіть, половину питань тоді вони не встигли розглянути через емоційних активістів, які, заблокувавши трибуну сесійної зали, зірвали засідання.

Минулого разу за чотири години депутати встигли вислухали звіти новопризначеного начальника ГУ НП у Полтавській області Андрія Замахіна та прокурора області Миколу Кармазіна, а також проголосували за більше чим два десятка питань.

Жваве обговорення, яке через короткий час переросло у блокування трибуни громадою та викликання до зали працівників правопорядку, спричинило питання Білецьківських плавнів (Кременчуцький район), де хочуть створити комунальне підприємство і таким чином взяти його під контроль. Тож, депутати застрягли на цьому питанні і далі розгляд порядку денного не продовжився.

Також головним питанням сесії обласної ради стане прийняття бюджету на 2018 рік.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...