• Головна
  • У Полтаві міняють підземний колектор за 14,5 мільйона гривень
09:03, 21 грудня 2017 р.

У Полтаві міняють підземний колектор за 14,5 мільйона гривень

У Полтаві міняють підземний колектор за 14,5 мільйона гривень

На Майдані Незалежності від Сінної до вулиці Покровської триває ремонт. Тут замінюють зруйнований каналізаційний колектор. Він працює ще з 60-х років і обслуговує частину центру й навколишні вулиці.

"Там бетон оббивали, по-старому залили, ми оббивали – все оновлюємо. Потім нові труби протягуємо, очищаємо і все",– розповідає монтажник Павло, який працює над заміною колектора.

На цій ділянці, за словами працівників "Полтававодоканалу", встановлять понад 400 м поліетиленових труб.

"Уже частково були проведені нашим підприємством, локально замінювалися діляночки незначні, а для маштабного завершення робіт на цьому колекторі, аби він працював у звичному режимі було розроблено проектно-кошторисну документацію на заміну тих ділянок, що залишилися",– розповів головний інженер КП "Полтававодоканал"Євген Забишний.

14,5 мільйона на виконання заміни колектора виділили з екологічного фонду за співфінансування з міського бюджету, – твердить Євген Забишний. Проте на сайті "Прозорро" очікувана вартість реконструкції зазначена на півмільйона більше. Головний інженер "Полтававодоканал" говорить – це орієнтовна сума.

"15 мільйонів – це орієнтовна вартість, яка виноситься тендерним комітетом на проведення процедури. По сесії нам виділено 14,5 мільйона",– говоритьЄвген Забишний.

Тендер на проведення робіт з реконструкції каналізаційного колектору виграла київська підрядна організація "Інбудсервіс", яка вже працює на місці. Директор організації Володимир Федоров розповідає, де саме та як встановлюють труби.

"З цієї сторони по вулиці Сінній проводиться 140 м методом штолевої проходки і 100 м методом горизонтального спрямованого буріння і за перехрестям, за площею, з іншого боку – ще 140 м методом горизонтального буріння",– говоритьВолодимир Федоров, директор організації "Інбудсервіс".

Закінчити роботи з заміни колектора планують до кінця цього року.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...