• Головна
  • Аеропорт Полтави отримав статус міжнародного
08:00, 21 грудня 2017 р.

Аеропорт Полтави отримав статус міжнародного

20 грудня на засіданні Кабміну прийнято рішення надати аеропорту «Полтава» статус міжнародного.

«Рішенням уряду аеропорту Полтави присвоєно статус міжнародного. Вітаємо полтавців! Глава області пан Головко довго боровся за це і радий, що нам це вдалося! Чекаємо нового потужного гравця на карті аеропортів України», - написав у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Ще раніше стало відомо, що перший міжнародний рейс з Полтави відбудеться 2 травня наступного року в турецьку Анталію. Про це заявив представник українського туроператора «Join UP!» Виталій Лудан.

Він також повідомив про відкриття раннього бронювання на польоти до Туреччини, які будуть відбуватися літаком Boeing 737- 400 на 168 пасажирських місць по середах і суботах.

- Полтавська облдержадміністрація вже підписала ряд договорів з авіакомпаніями, ведуться ще переговори з іншими, - сказав перший заступник губернатора Андрій Писокий. - Займаємося також облаштуванням приміщення для роботи митниці та прикордонної служби на території аеропорту. Відповідно до прийнятої майже рік тому програму розвитку та підтримки полтавського аеропорту, розрахованої на 4 роки, виділено кошти на облаштування терміналу, огородження злітної смуги та інші інфраструктурні об'єкти. Гроші будуть виділятися з державного, обласного, місцевих бюджетів та інших джерел.

З придбанням нового статусу аеропорт «Полтава», який вже давно приймає лише чартерні і комерційні рейси, зможе пропускати не менше 160 міжнародних і 50 внутрішніх пасажирів на годину. Площа існуючого аеровокзалу становить 2340 квадратних метрів, і ще 1000 можливо добудувати.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...