• Головна
  • В Полтаві благодійники забрали з інтернату речі та передали до церкви
16:20, 19 грудня 2017 р.

В Полтаві благодійники забрали з інтернату речі та передали до церкви

Благодійники забрали подаровані речі із Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2. Учора ввечері у ситуації розбиралася робоча комісія із представників освітніх закладів, громадськості, держпродспоживслужби. Вони вирішили: без спеціальної обробки речі дітям в освітніх закладах роздавати неможна. Організатори збору забрали пакунки і відвезли їх до Свято-Успенського кафедрального собору.

Олена Ухань, начальник відділу закладів інтернатного типу, позашкільної та виховної роботи департаменту освіти та науки Полтавської ОДА:Комісія вирішила, що речі, які надійшли, були без відповідної документації. Не було також акту прийому-передачі цих речей. І що саме головне – не було відповідного сертифікату про проведення сандезобробки речей. Тому встановлено, що речі неможливо роздати дітям.

Анна Корнієнко, організатор збору допомоги дітям:Ми вже не дивилися, всі там речі чи ні. Ми всі так втомилися. Ми не домовлялися ні з якою церквою. Ми вирішили. Що заїжджаємо у першу церкву. Ми заїхали у Свято-Успенський собор. Вийшла матушка. Вона каже: вам дуже велике дякую. Бо дуже багато ходить малозабезпечених родин. Вони перебирають речі і потім людям віддають.

Нагадаємо, напередодні Дня святого Миколая полтавські благодійники влаштували свято для вихованців інтернату та привезли їм речі. Того ж вечора частину одягу знайшли на смітнику. Керівництво закладу заперечує те, що хтось із працівників навмисно викинув речі.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...