• Головна
  • Прокуратура вимагає, щоб ОДА перевірила Полтавську школу-інтернат № 2
10:12, 19 грудня 2017 р.

Прокуратура вимагає, щоб ОДА перевірила Полтавську школу-інтернат № 2

Під час моніторингу ЗМІ та соцмереж прокуратурв Полтавщини встановила, що в області набула суспільного резонансу справа про недбале ставлення до речей, які волонтери подарували учням Полтавської школи-інтернату № 2.

Напередодні речі, які благодійники подарували дітям до Дня Святого Миколая, знайшли у найближчому смітнику. Цей факт може свідчити про неналежне виконання службових обов'язків адміністрацією інтернату при додержанні порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб закладами освіти.

На підставі недопущення порушення прав дітей, прокуратура звернулася з листом до Полтавської ОДА з проханням провести у інтернаті службову перевірку та вжити необхідних заходів.

Нагадаємо, 14 грудня небайдужі полтавці завітали до Полтавської спеціалізованої школи-інтернату № 2, аби подарувати дітям свято до Дня святого Миколая, після чого накрили стіл зі смаколиками та пообіцяли сюрприз – купу новеньких речей.

Та вже у ніч на 15 грудня волонтери побачили, що сміттєбаки біля інтернату "забиті" подарованими ними речами, серед яких є нові.
Керівництво інтернату прокоментувало, що це провокація від волонтерів. Більшість речей, кажуть, погані,тому і не віддали їх дітям.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...