• Головна
  • На Полтавщині село отримає подвійне фінансування завдяки перемозі в конкурсі "Бюджет участі"
10:54, 15 грудня 2017 р.

На Полтавщині село отримає подвійне фінансування завдяки перемозі в конкурсі "Бюджет участі"

Сватківська сільська рада – єдина в Гадяцькому районі, яка отримає подвійне фінансування з обласного бюджету. Усе це завдяки перемозі в конкурсі проектів «Бюджету участі».

Громада села Сватки подала 2 ідеї на втілення: одна з них – встановлення ліхтарів на сонячних батареях, друга – облаштування вуличних тренажерів. Обидва проекти здобули перемогу. Їх реалізують наступного рокуі – за рахунок сільського та обласного бюджету (50/50).

Проте місцеві не чекають нового року, а вже почали втілювати один із проектів у життя. А саме – енергозберігаючий, який передбачає облаштування вуличного освітлення, вже працюють – займаються встановленням опор для ліхтарів.

Другий проект реалізують у 2018-му. За словам сільського голови Олександра Усика, планують встановити 7 дорослих і 7 дитячих тренажерів на місці, де колись було сміттєзвалище. Сільський голова говорить, що переміг завдяки підтримці односельців та жителів району, а також їздив спілкуватися із студентами полтавських вишів.

Пан Олександр їздив до обласного центру, аби студенти вишів проголосували. Він розповідав про актуальність проектів, хлопці та дівчата з педагогічного університету та аграрної академії підтримали. 

Цьогоріч Сватківська сільська рада здобула перемогу і в районному конкурсі «Краща автобусна зупинка». На її облаштування громада витратила близько 25 тис. грн, а за перемогу отримала 100 тисяч. Ці кошти використали на ремонт дороги.

https://youtu.be/SGB8PTOcCZg

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...