• Головна
  • Олександр Удовіченко посів 2 місце у рейтингу губернаторів України
14:45, 7 вересня 2012 р.

Олександр Удовіченко посів 2 місце у рейтингу губернаторів України

Цього року губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко посів у рейтингу керівників областей 2 місце проти минулорічного 12-ого

На днях українське видання «Коментарі»  опублікувало рейтинг губернаторів країни. Згідно з ним, Олександр Удовіченко, керівник Полтавщини, посів 2 місце. Перед ним — Борис Климчук, губернатор Волинської області. На третьому місці — Михайло Палієв, губернатор Чернівецької області. Останні три найгірші позиції — за Володимиром Хоменком (керівник Чернігівщини), Сергієм Тулубом (керівник Черкащини) та Володимиром Пристуком (керівник Луганщини).

Губернаторів оцінювали за показниками своїх регіонів. Критеріїв оцінки було 20. Це динаміка промисловості (індекс промислової продукції), сільського господарства (індекс обсягу сільськогосподарського виробництва), роздрібної торгівлі (темпи зростання обороту роздрібної торгівлі у порівнянних цінах), сфери послуг (темпи зростання обсягу реалізованих послуг у порівнянних цінах), будівництва (індекс обсягу виконаних будівельних робіт) тощо. Розрахунки здійснювалися на базі даних Державної служби статистики.

До речі, у 2011 році Олександр Удовіченко був у рейтингу на 12 сходинці, у 2010 році — на 9-ій. Щодо почесного другого місця, то при оцінці показників Полтавщини було підмічено: найвищий підйом у регіоні спостерігається по динаміці роздрібної торгівлі, садьда зовнішньої торгівлі та фінансових результатів підприємств (на 12 позицій). Спад зафіксовано за 7 показниками. Найбільший — по народжуваності (на 8 позицій) та несплаченим житлово-комунальним послугам (на 5 позицій).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...