• Головна
  • На Полтавщині з нового року військові отримають підвищену пенсію
11:22, 14 грудня 2017 р.

На Полтавщині з нового року військові отримають підвищену пенсію

Наступного року військові Полтавщини та інших регіонів країни отримають більші пенсії.

За інформацією видання, пенсії військових пенсіонерів зростуть у середньому на 1,5 тис. грн завдяки законопроекту про осучаснення виплат.

Виплати виростуть для 550 тис. військових пенсіонерів.

Нагадаємо, у Полтаві знаходиться військовий інститут зв'язку (з 1995 по 2007 роки; до 1995 року — Полтавське вище військове командне училище зв'язку імені Маршала Радянського Союзу К. С. Москаленка, з 2007 по 2013 роки - факультет засобів військового зв'язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», з 2013 — Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації) — вищий військовий навчальний заклад України. Здійснював підготовку офіцерів з вищою військово-спеціальною освітою для частин військ зв'язку сухопутних військ.

У 2007 році Полтавський військовий інститут реформовано: Постановою Кабінету Міністрів України № 800 від 6 червня на базі ПВІЗ сформований факультет засобів військового зв'язку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут».

Розпорядженням Кабміну від 26 червня 2013 року було створено Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...