• Головна
  • Сьогодні в Полтаві перевіряли, як працює святкова ілюмінація
12:56, 13 грудня 2017 р.

Сьогодні в Полтаві перевіряли, як працює святкова ілюмінація

Сьогодні у центрі Полтави помітили, як перевіряють роботу новорічної ілюмінації, яка світиться білим та синім кольорами.

Тестують не лише ілюмінацію, що розвішена впоперек пішохідної частини, а та, що знаходиться на деревах. Окрім того, поблизу театру ім. М.Гоголя на дерева ще розвішують об’ємні шари.

Як повідомили журналістам в інформаційному запиті підприємство «Міськсвітло», цього року місто прикрашатиме 447 світлових мотивів: «куля», «зірка», «сніжинка» та «цукерка» та 279 трубок падаючого снігу. Також планують відремонтувати та замінити 3500 м гірлянд на деревах та опорах. Паркові опори прикрашатиме 672 м гірлянд, а новорічну ялинку - 1496 м. Також планують встановити 22 об’ємні фігури та змонтувати декоративну огорожу вздовж них.

Всі роботи з встановлення та підключення ілюмінації планують закінчити до 19 грудня. Як повідомляє «Міськсвітло», ілюмінація в місті оновлюється кожного року. В 2018 році планують закупити нову ілюмінацію на ялинку, нові світлові фігури та контролери для управління світловими мотивами.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...