• Головна
  • Суддя Гольник зажадала відводу судді, який розглядає справу її начальника Струкова
16:51, 12 грудня 2017 р.

Суддя Гольник зажадала відводу судді, який розглядає справу її начальника Струкова

Лариса Гольник зажадала відводу судді, який розглядає позов голови Октябрського райсуду Струкова до НАЗК. Начальника Гольник звинувачують у порушенні етичних норм проти неї і вона побоюється упередженості від судді.

Голова Октябрського райсуду суддя Олександр Струков учергове намагається домогтися скасування припису Національного агентства з питань запобігання корупції.

У Полтавському окружному адміністративному суді відбулося засідання, де полтавський суддя доводить необґрунтованість звинувачень у порушенні ним етичних норм стосовно підлеглої судді Лариси Гольник. Цього разу до розгляду справи була долучена і Лариса Гольник. До суду вона приїхала з охороною.

Олександр Струков не з'явився, згодившись на розгляд справи без його участі.

"Позов має бути залишений без руху", – заявила Лариса Гольник на перших хвилинах судового засідання.

Крім того, суддя Гольник ініціювала відвід головуючої судді Тетяни Канигіної, адже побоювалася упередженого ставлення до себе.

Основна причина відводу – відмова судді Гольник у позові, який вона подавала 2016 року. Тоді вона зверталася до НАЗК і виступала викривачем. Головуючою якраз і була Канигіна.

Представник позивача проти того, аби змінювали суддю. Судове засідання триває.

Нагадаємо, що на суддю Гольник нещодавно начебто напали невідомі. Разом із тим Гольник прагне стати суддею Верховного Суду України. Після того, як Гольник нібито пропонували хабар за закриття справи проти мера Мамая, почався її конфлікт із головою суду Струковим.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...