• Головна
  • Полтавців змушують переходити на індивідуальне опалення?
16:29, 6 вересня 2012 р.

Полтавців змушують переходити на індивідуальне опалення?

Вже більшість жителів районів області та частково міста Полтави перейшли на індивідуальне опалення, через те, що застаріле обладнання не може задовольняти потреби споживачів

Загалом житловий фонд на Полтавщині на 88 відсотків готовий до опалювального сезону, і за прогнозами – область увійде в опалювальний сезон своєчасно – 15 жовтня. Про це розповів заступник голови Полтавської ОДА Віктор Животенко.

- Такий відсоток є на рівні середнього показника по всій Україні, - зазначив Віктор Федорович. – Проблемами постають різного характеру, але до опалювального сезону вони будуть вирішені. Кожного року стикаємося з тим, що труби застарілі, деякі в експлуатації з 1913 року, тому пропонуємо переходити мешканцям на встановлення індивідуальної мережі опалення. На сьогодні більшість сіл, селищ та невеликих міст переходять на таку систему, на центральному залишаються великі міста. У Полтавському районі проблеми виникають у Розсошенцях і Супрунівці, де є заборгованість і минулого року людям по декілька разів вимикали теплопостачання. Тому в цих місцевостях питання переходу на індивідуальне опалення стала б рішенням проблеми. Допомогти встановити індивідуальне опалення держава не може, адже це приватизовані квартири, на які не можна витрачати кошти з держбюджету. Лише соціально незахищеним верствам надаватимуть певні грошові виплати для переходу на індивідуальне опалення. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...