• Головна
  • У Полтаві вулиця Нікітченка вкрилася ямами через 2 тижні після ремонту
12:14, 11 грудня 2017 р.

У Полтаві вулиця Нікітченка вкрилася ямами через 2 тижні після ремонту

Капітально відремонтована в рамках 15-мільйонної реконструкції вулиця Нікітченка вкрилася ямами вже за 2 тижні після проведення робіт

Менше місяця тому у Полтаві поклали новий асфальт на частині вулиці Нікітченка. Фірмі, яка виконувала замовлення, заплатили 2 млн грн. Нині відремонтована ділянка вкрита ямами.

Нагадаємо, роботи на вулиці Нікітченка, що на Садах, проводять в рамках реконструкції. Її вартість складає 15 млн грн. Виконує ремонт та реконструкцію ПрАТ «УМБ № 23». Зараз фірма є фігурантом кримінального провадження щодо користування послугами конвертцентру. Через це суд дозволив арештувати 2 млн грн на її рахунках. Сам же керівник товариства Юрій Шляхта отримав повідомлення про підозру в ухиленні від сплати податків.

У Полтаві вулиця Нікітченка вкрилася ямами через 2 тижні після ремонту, фото-1

Ремонт вулиці Нікітченка (7 листопада)

Ремонт вулиці Нікітченка (25 листопада)

Ремонт вулиці Нікітченка (25 листопада)

Ремонт вулиці Нікітченка (25 листопада)

За даними порталу публічних фінансів Є-data, поки «УМБ № 23» виплатили 2,04 млн грн за послуги з реконструкції вул. Нікітченка. Наскільки якісно вони були надані, можна казати по світлинах. З них видно, що вже за два тижні після проведення робіт, на ділянці дороги утворилися ями. Частина з них — вже з нового асфальту, частина — не була «закатана» від самого початку.

У Полтаві вулиця Нікітченка вкрилася ямами через 2 тижні після ремонту, фото-3
У Полтаві вулиця Нікітченка вкрилася ямами через 2 тижні після ремонту, фото-4
У Полтаві вулиця Нікітченка вкрилася ямами через 2 тижні після ремонту, фото-5

Ями на відремонтованих ділянках вулиці Нікітченка (9 грудня)

Зазначимо, що проект реконструкції вул. Нікітченка розробляло ТОВ «Проектне підприємство «Полтавакомундорпроект». Технічний нагляд за виконанням реконструкції вулиці здійснює ФОП Пасько Віталій Миколайович. Вартість відповідного договору складає 307,5 тис. грн. Про це «Полтавщина» дізналася з порталів ProZorro та Є-data.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...