• Головна
  • Стало відомо, у кого на Полтавщині найвища зарплата
09:02, 11 грудня 2017 р.

Стало відомо, у кого на Полтавщині найвища зарплата

У січні–вересні 2017р. розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників (по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб) становив 6328 грн (у січні–вересні 2016р. – 4442 грн).

Про це повідомили в ГУ статистики у Полтавській області.

Найвищий рівень оплати праці спостерігався у працівників підприємств добувної промисловості і розроблення кар’єрів, де заробітна плата перевищувала середній показник по області в 1,8 раза, з виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення, виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – в 1,6 рази.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався у працівників підприємств з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності, текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів, тимчасового розміщування й організації харчування, діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування, сфери мистецтва, спорту, розваг та відпочинку і не перевищував 67,9% від середнього рівня по області.

#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...