• Головна
  • «Укрзалізниця» прискорила оформлення квитків
16:10, 5 вересня 2012 р.

«Укрзалізниця» прискорила оформлення квитків

Для покращення обслуговування пасажирів на вокзалах у спеціально виділених касах, що здійснюють друк проїзних документів, оформлених та сплачених через Інтернет, встановлені сканери штрих-коду, повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

На думку залізничників, таке нововведення дозволить значно зменшити час обслуговування в квитковій касі пасажирів, які оформили замовлення через Інтернет.

"Роздрукований бланк-замовлення надається касиру, штрих-код з бланка-замовлення зчитується сканером і передається безпосередньо в автоматизовану систему. Друк проїзного документа при зчитуванні пристроєм здійснюється за наявності неушкодженого роздрукованого штрих-коду. Якщо раніше касир квиткової каси при оформленні проїзних документів, придбаних через інтернет, на введення в систему вручну 16-значного номера замовлення витрачав більше однієї хвилини, то з появою сканерів ця процедура займе одну секунду і однозначно виключить ймовірність помилки при введенні цифрового коду вручну", - зазначають в Головному пасажирському управлінні Укрзалізниці.

Зараз на вокзалах країни встановлені 89 сканерів зчитування штрих-коду. Зокрема, на станції Київ-Пасажирський - 15, Львів - 5, Одеса-Головна - 5, Донецьк - 4, Харків-Пасажирський - 4, Дніпропетровськ - 4, в касах попереднього продажу квитків - Українському центрі обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України ( Київ, б-р Шевченка, 38/40) - 10. Також сканери встановлені і на інших, зокрема і приміських вокзалах країни.

За повідомленнями відомства, з використанням сканерів вже оформлені більше 22,2 тисячі квитків (38,2% від загальної кількості пасажирів, які придбали квитки через всесвітню павутину з моменту установки сканерів в касах).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...