• Головна
  • Кожен полтавець може дізнатися про свої відомості, що накопичені в Пенсійному фонді
16:45, 4 вересня 2012 р.

Кожен полтавець може дізнатися про свої відомості, що накопичені в Пенсійному фонді

У рамках розвитку інформаційних технологій в 27 місцевих управліннях Пенсійного фонду України в Полтавській області встановили і діють 27 інформаційних кіосків. Завдяки цьому є можливість за лічені секунди самостійно, не звертаючись до працівників Фонду, отримати інформацію про заробітну плату, з якої сплачені страхові внески, стаж, пільгові умови праці протягом 2000-2008 років; розмір нарахованої пенсії і т.д.

Для отримання цієї інформації необхідно мати лише страхове свідоцтво або пластикове пенсійне посвідчення. Сканер інформаційного кіоску зчитує штрих-код страхового свідоцтва або пенсійного посвідчення, після чого застрахована особа отримує відповідні дані. Крім цього, громадяни у вільному доступі мають можливість отримати іншу довідкову інформацію, наприклад: про перелік документів для призначення пенсії, графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівництвом районного управління, через які банки здійснюватися пенсійні виплати і т.п.

Використання кіоску не потребує від людини спеціальної підготовки і навичок роботи з комп'ютером, тому що взаємодія користувача з ним здійснюється простим дотиком пальця до сенсорного екрану. Інформаційний кіоск заощаджує дорогоцінний час не тільки громадянам, але й спеціалістам Фонду.

Отримана інформація дає можливість кожному громадянину пересвідчитися, які дані про неї надані роботодавцем та накопичені в базі даних Пенсійного фонду. У випадку, якщо дані по нарахованій заробітній платі не відповідають дійсності, йому необхідно звернутися за роз'ясненням до роботодавця стосовно причин допущеної помилки та подати коригуючі відомості до системи персоніфікованого обліку Фонду. Адже особистий контроль застрахованої особи - це найбільш дієвий захід впливу на роботодавця. Тож щоб уникнути зайвого клопоту при оформлені пенсії, подбайте про це завчасно.

У місті Полтаві інформаційні кіоски встановлені у приміщеннях:

- Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області - м. Полтава, вул. Жовтнева, 66;

- управління Пенсійного фонду Київського району - м. Полтава, вул. Червоноармійська 3;

- управління Пенсійного фонду Октябрського району - м. Полтава, вул. Калініна, 30;

- управління Пенсійного фонду Ленінського району - м. Полтава, вул. Пролетарська, 39;

- управління Пенсійного фонду Полтавського району - м. Полтава, вул. Шевченка, 7, повідомили в прес-службі Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...