• Головна
  • 15 полтавців на чолі із заступником губернатора приєднались до Всеукраїнської велоестафети (ФОТО)
15:42, 4 вересня 2012 р.

15 полтавців на чолі із заступником губернатора приєднались до Всеукраїнської велоестафети (ФОТО)

Група у складі 15 полтавців долучилась до участі у Всеукраїнській велоестафеті «Спорт для всіх єднає Україну».

Учора колону велосипедистів вітали в Полтаві. Заступник голови - керівник апарату ОДА Валерій Пархоменко не тільки висловлював найкращі побажання спортсменам та свою підтримку щодо подібних заходів, а особисто на велосипеді разом з колоною проїхав з півсотні кілометрів.

«Подібні заходи потрібно проводити  якомога частіше. Найперше - це популяризація спорту. Коли ми їхали, на нас дивилися дітлахи, приєднувалися люди на звичайних, навіть не спортивних велосипедах. Це допомагає трохи подолати негативні інформаційні посили, такі як  пропаганду тютюну, алкоголю тощо. Адже торгові марки попри заборону намагаються зайняти чільне місце на ринку, зомбуючи молодь.  Ми повинні цьому протистояти такими от велопробігами, іншими заходами на підтримку здорового способу життя. Адже це не потребує великих затрат», - зазначив Валерій Пархоменко.

На кордоні м. Полтави Всеукраїнську велоестафету «Спорт для всіх єднає Україну» вітав заступник голови Полтавської облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

Учора до велоколони приєдналася команда Полтавщини із 10 учасників та 5 велолюбителів.

Серед любителів, які приєдналися до полтавської команди дівчата з Кременчука.

«Я захоплююся велоспортом. Спортом професійно не займаюся, але участь у велоестафеті беру не вперше. Крім того, їхати з досвідченими учасниками легко і цікаво, дуже допомагають і підказують в дорозі», - розповіла  велосипедистка з Кременчука Аня Смикова.

Велосипедистам у Полтаві передали прапор Полтавської області.

«Так роблять  усі області, які перетинає вело колона, і потім ми ці прапори побачимо 8 вересня на Хрещитику», - зазначив Пархоменко.

Сьогодні вранці колона велосипедистів, переночувавши в Полтаві, вирушила далі. Планують  проїхати шістьма районами області у напрямку Харкова і подолати відрізок у 140 км.

«Велоестафета - це три маршрути всією Україною, які сходяться в центрі Києва. Полтава потрапила в «Східний маршрут» : Луганськ-Дніпропетровськ-Полтава-Харків-Суми-Київ», -розповів Валерій Пархоменко.

15 полтавців на чолі із заступником губернатора приєднались до Всеукраїнської велоестафети (ФОТО), фото-1

 2

 3

 4

 5

 6

 7

 8

 9

 10

 11

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...