• Головна
  • Полтавській лабораторії дозволили визначати якість молочної продукції для поставок до Росії
11:25, 4 вересня 2012 р.

Полтавській лабораторії дозволили визначати якість молочної продукції для поставок до Росії

Федеральна служба Росії з нагляду в сфері захисту прав споживачів і добробуту людини ("Росспоживнагляд") дозволила 5 українським лабораторіям визначати якість молочної продукції для поставок до Росії, - сказано в повідомленні "Росспоживнагляду".

Зокрема, дозвіл одержала і Регіональна державна лабораторія ветеринарної медицини в Полтавській області.

Також отримали дозвіл Інститут екогігієни і токсикології ім. Л. І. Медведя, Науково-дослідний центр випробувань продукції державного підприємства "Укрметртестстандарт", Державний Науково-дослідний інститут лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи Державного комітету ветеринарної медицини України (усі - Київ), Центр випробувань харчової продукції та продовольчої сировини ДП "Черкасистандартметрологія" (Черкаси).

"Зазначені лабораторії акредитовані на проведення досліджень молочної продукції і мають достатнє приладове оснащення, кваліфікованих фахівців", - сказано в повідомленні.

Відомство зазначає, що за 8 місяців 2012 року для проведення досліджень до Росспоживнагляду надійшло 369 зразків сиру від п'яти підприємств України.

"Росспоживнагляд" залишив чинним рішення про заборону Лозівському молочному заводу (Харківська область) поставляти сири до Росії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...