• Головна
  • Полтавчанка хоче скаржитися до прокуратури за невдалу "пластику"
12:57, 29 листопада 2017 р.

Полтавчанка хоче скаржитися до прокуратури за невдалу "пластику"

Полтавчанка Ірина Конакова стала, за її словами, жертвою пластичної хірургії.

Вона хотіла підкоригувати форму повік, і кінцевий результат її не задовольнив. Операцію проводив професор Української стоматологічної академії (УМСА) Віктор Соколов, до якого після операції жінка звернулася з проханням повернути витрачені гроші.

"Він вважає, що технологічно операція пройшла так, як треба. Якщо я хочу щось довести - будь ласка. Він збере комісію, яка винесе свій вердикт - я нічого довести не зможу, тому що комісія складатиметься з працівників медичної академії", - каже Ірина.

Ця операція - вже друга для неї протягом двох місяців. Щоб врегулювати конфлікт, жінка звернулася до УМСА з відповідною скаргою. Вже через кілька днів після офіційного звернення жінку запросили на комісію. За словами хірургів, для повного відновлення після операції необхідно не менше півроку. Іноді - два роки і більше. Кілька операцій поспіль - ризик, на який жінка пішла цілком свідомо.

Від проведення медичного огляду в стінах академії жінка відмовилася - хоче почути думку незалежних експертів. Пообіцяла звернутися в прокуратуру.

Для врегулювання таких і подібних конфліктів юрист радить попередньо оформити договір. "У договорі ключові умови. По-перше, те, скільки ви платите, відповідальність і те, яким чином операція повинна бути проведена. Друге, на що важливо звертати увагу - повинен бути документ, що підтверджує оплату зазначених послуг", - коментує ситуацію юрист Тарас Захаров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...