![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
15:00, 3 вересня 2012 р.
Прокуратура захистила права приватного підприємця
До обласної прокуратури зі скаргою на дії працівників інспекції з питань захисту прав споживачів в області звернулась приватний підприємець, яка здійснює реалізацію продовольчих товарів.
Прокурорською перевіркою встановлено, що перевірка діяльності зазначеного суб'єкта підприємницької діяльності проведена не уповноваженими працівниками інспекції, а акт перевірки підписаний відповідальною особою, яка на перевірці взагалі не була. Тобто спеціалісти інспекції з питань захисту прав споживачів допустили порушення вимог Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
"Як результат - начальнику інспекції з питань захисту прав споживачів у Полтавській області прокуратурою внесено подання з вимогою усунути виявлені порушення, причини й умови, що їм сприяють, та притягнути винних осіб до дисциплінарної відповідальності", - зазначив прокурор відділупрокуратури області Олексій Мамон.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:39, 15 липня
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
18:58, 18 липня
18:58, 18 липня
live comments feed...