• Головна
  • У Кременчуцькій виховній колонії пролунав Перший дзвоник
13:55, 3 вересня 2012 р.

У Кременчуцькій виховній колонії пролунав Перший дзвоник

Привітати із Всенародним святом мудрості юнаків, які перебувають в стінах закладу, завітали начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв, заступник начальника Олег Ковальчук, представники органів місцевого самоврядування, державних, релігійних організацій та студентська молодь м. Кременчука.

О 9 годині ранку Державним Гімном та підняттям Прапору України розпочалась урочиста лінійка. Отець Олександр благословив усіх на початок нового навчального року і окропив свяченою водою.

Присутніх привітав зі святом Микола Ісаєв. Він відзначив високий рівень освіти, яку надають педагоги загальноосвітньої школи колонії, широкі можливості для творчого розвитку особистості, побажав вихованцям наполегливості у досягненні своєї мети та прагнення до навчання і пізнання, творчого мислення та самореалізації, що стане запорукою гідного майбутнього.

Щирі побажання здоров’я, успіхів у опануванні наук та наснаги на весь начальний рік висловив директор школи Анатолій Головко.

З вітальними промовами виступили депутат Автозаводської районної ради, Голова громадської організації «Наше майбутнє – ХХІ сторіччя» Лариса Сквіра та головний спеціаліст управління у справах сім’ї, дітей та молоді, депутат Автозаводської районної ради Катерина Слинько. Гості привітали школярів зі святом і вручили юнакам в подарунок канцелярське приладдя та зошити.

Найщиріші слова подяки звучали святкового дня від учнів вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Вітальні пісні пролунали від учениці Полтавського обласного ліцею Інни Чухлич. Не обійшлося на лінійці і без казкових героїв.

Право першого дзвінка надали вчителю з багаторічним педагогічним стажем Надії Анусевич. Щиру вдячність за високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість і копітку багаторічну працю керівництво виразило Надії Тимофіївні, яка більше 20 років віддала навчанню і вихованню юнаків в стінах колонії.

- Близько двохсот вихованців переступили сьогодні шкільний поріг. У школі до першого вересня готувалися ретельно. Зроблено відповідні ремонти в навчальних класах, частково оновлено матеріально-технічну базу, – повідомив начальник Кременчуцької виховної колонії Юрій Величко та подякував гостям та міській владі за надані подарунки.

Під звуки святкового маршу учні разом із вчителями рушили до учбових кабінетів у Країну знань, у новий навчальний 2012-2013 рік. Тема цьогорічного першого уроку видалась дуже актуальною: «Моя Полтавщино! Мій рідний край».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...