• Головна
  • Громадська рада: «Кільцевий» маршрут має бути комунальним
13:03, 3 вересня 2012 р.

Громадська рада: «Кільцевий» маршрут має бути комунальним

Представники громадської ради виступають за те, щоб прибуткові маршрути Полтави обслуговувало комунальне, а не приватне підприємство

Громадська рада Полтави вирішила порушити декілька важливих питань, що стосуються транспортих перевезень у нашому місті. Так, представники цього органу хочуть підняти авторитет комунальних підприємств Полтави.

За словами голови ради Станіслава Сердечного, ненормально, що найприбутковіші маршрути міста обслуговують приватні підприємства. Нагадаємо, тимчасовим перевізником на «кільцевих» машрутах є ТОВ «Полтава-Еко».

На думку Станіслава Сердечного, набагато краще було б, якби «по кільцю» їздив КП «Полтаваелектроавтотранс». Але... На даний момент комунальне підприємство ледве зводить кінці з кінцями. І стан автобусного парку зараз такий, що, навіть узявши участь у конкурсі, КП просто не споможне «тягатися» з конкурентами, приватними підприємцями. «Так не має бути, — впевнений Станіслав Сердечний. — Кошти від перевезення полтавців мають йти місту, а не в кишеню приватним фірмам».

Ще одне питання, яке гостро стоїть на порядку денному, — це постійне відхилення водіями громадського транспорту від своїх маршрутів. За даними громадської ради, 70% транспортних засобів у Полтаві, що перевозять пасажирів, знаходяться «в тіні».

— Після 21:00 у Полтаві важко кудись дістатися. Що стосується тих людей, які живуть на околицях міста, виїхати до себе додому вони не можуть вже о 19:00-20:00. Це трагедія транспорту, і так триває вже довго. Ми вважаємо, що обов’язково необхідно встановити в автобуси GPS-навігатори, інакше важко відслідити порушення руху за маршрутами у місті, — зауважив Станіслав Сердечний.

Ці та інші питання розглядатимуться на найближчому засіданні громадської ради.

Нагадаємо, міська влда також має плани щодо встановлення в автобуси загального користування GPS-навігатори. Так станеться, якщо у Полтаві почне працювати нова транспортна ситсема. Остання передачає введення в дію єдиного квитка через кількаразові пересадки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...