• Головна
  • Область готується до відзначення ювілею - емблему вже розроблено
11:20, 3 вересня 2012 р.

Область готується до відзначення ювілею - емблему вже розроблено

Нещодавно в ОДП провели нараду з питання підготовки та відзначення 75-ї річниці від дня утворення Полтавської області.

На засіданні проаналізовано стан виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 23.07.2012 №326 «Про підготовку та відзначення 75-ї річниці від дня утворення Полтавської області».

Розроблено логотип (емблему) 75-ї річниці від дня утворення Полтавської області. Його активно почали використовувати на афішах, інших рекламних носіях, а також під час проведення Сорочинського ярмарку.

Узгоджені організаційні питання щодо випуску поліграфічної продукції (друк книжок, бланків запрошень, ювілейної відзнаки тощо). По одному примірнику книжок, випущених за бюджетні кошти, отримають районні та міські бібліотеки.

Розпочато підготовку до культурно-мистецьких заходів. На місцях визначилися із датою проведення урочистостей. Як правило, вони співпадають із заходами, присвяченими визволенню районних центрів області та міст від фашистських загарбників.

Завершено підготовчу роботу щодо проведення культурно-мистецької акції «Майстри мистецтв України – трудівникам села». Всі культурно-мистецькі заходи, що будуть проводитись у обласному центрі, 21 та 22 вересня фінансово забезпечені.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко звернув особливу увагу на гідний прийом гостей, яких запрошено для участі в урочистих подіях. «Полтавщина – гостинний, щедрий край, багатий на талановитих, працьовитих людей. Такою вона і повинна постати перед нашими гостями», – зауважив Олександр Удовіченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
У Полтаві пройшов чемпіонат області з бодібілдингу та фітнесу (ФОТО, ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
Пережила татарські набіги та Полтавську битву: історія Спаської церкви — найстарішої будівлі міста
Оголошення
live comments feed...