Сімейна фірма отримала від Управління ЖКГ міста підрядів на 56,4 млн без конкурентів

Управління ЖКГ Полтави віддало робіт на 56,4 мільйона гривень фірмі ТОВ БК "Полтава-Білд" за 11 місяців цього року. Це – 63 тендери на виконання будівельних і ремонтних робіт, влаштування фундаменту та покриття доріг. Закупівлі відбувалися на "допорогах".

ТОВ БК "Полтава-Білд" заснував полтавець Володимир Тузенко 2 роки тому. Він же керує фірмою. 2010 року балотувався  у депутати до Полтавської міської ради від партії "Сильна Україна" Сергія Тігіпка, 2014-го – у нардепи від цієї ж партії. Включений до виборчого списку під № 59. У складі ТОВ БК "Полтава-Білд" окрім Тузенка числиться його донька – Ольга. Вона також входить до складу "Сильної України" під №102.

6114.bmp

Управління житлово-комунального господарства Полтави з початку року віддало ТОВ БК "Полтава-Білд" держпідрядів на 68,5 млн грн. Із них тільки 1 тендер відбувся за конкурентною процедурою. Це – капітальний ремонт вул. Шведської за 12 млн. Тоді ТОВ БК "Полтава-Білд" змагався з іншим фаворитом УЖКГ – харківським ПП "Будгарант-7", а також ТОВ "Управління механізації будівництва №23".

Щодо інших тендерів – а це 63 допорогові закупівлі до 1,5 млн грн – із ТОВ БК "Полтава-Білд" заключали договори напряму. Щоб "вписатися" в допорогові півтора мільйони, УЖКГ подекуди доводилося дробити ремонтні роботи на 5 частин, як-то по вул. Опитній.

Станом на 22 листопада ТОВ БК "Полтава-Білд" виграло всього 78 тендерів на суму 77,37 мільйона грн. Із них за конкурентною процедурою відбувалися тільки 2.

6113.bmp

Основним постачальником держпідрядів для ТОВки є Управління ЖКГ міста – замовило робіт на 68,5 мільйонів. Далі – ПАТ "Полтаваобленерго", у якого ТОВ БК "Полтава-Білд" отримав робіт на 6,1 млн.

6112.bmp

Ще 1,4 мільйона надійшло від обласного комунального виробничого підприємства теплового господарства "Полтаваобленерго", і 1 мільйон від супрунівського КП "УК ОЖФ".

Порівняно з багатомільйонними тендерами, замовлення на 175 тисяч від Управління капбудівництва міської ради і 72 тисячі від станції переливанням крові видаються дрібничками.

За інформацією ЦВК, раніше Тузенко був засновником директором ТОВ "ФЕРОПОЛ". Його донька виконувала обов’язки фінансового директора.

6115.bmp
6116.bmp

За даними ЄДР, компанія припинила свою діяльність 21 грудня 2016 року. А 31 березня фігурувала в кримінальному провадженні. На думку слідства, ТОВ "ФЕРОПОЛ"  було супідрядником іншої фірми, що ухилялася від сплати податків і причетна до порушення податкового законодавства.

131 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов