• Головна
  • Гройсман побував на газовому родовищі в Полтавській області
16:44, 23 листопада 2017 р.

Гройсман побував на газовому родовищі в Полтавській області

Володимир Гройсман ознайомився із роботою Яблунівського родовища у Лохвицькому районі. Зокрема, очільнику Уряду представили сучасну установку комплексної підготовки нафти і газу. Остання з-поміж іншого дозволяє уникати втрат корисних копалин під час їх видобутку.

Це 354-та свердловина Яблунівського родовища. Її буріння стартувало на початку листопада цього року. На сьогоднішній день глибина свердловини сягає півтори тисячі метрів. Загалом програма буріння розрахована на 150 днів. 

Віталій Підлісний, начальник Яблунівського цеху з видобування нафти, газу і конденсату

- Знаходимося ми на Яблунівському родовищі, унікальне родовище. Унікальність в тому, що запаси вже перераховувалися три рази в сторону збільшення.

А цього дня з роботою нової свердловини унікального родовища знайомиться Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Очільнику українського Уряду демонструють основні її потужності, а також установку комплексної підготовки нафти і газу. Тут увесь технологічний процес контролюється дистанційно за рахунок датчиків температури і тиску.

«Коли заходить на установку на добу 2 млн газу, і коли свердловина знижує дебіт, оператор може оперативно не помітити, і ми втрачаємо газ. То сьогодні оператор в онлайні може ловити падіння тиску на свердловині до однієї атмосфери, і бригада оперативно виїжджає на свердловину і повертає її дебіт»

А на цій схемі – наочне зображення того, як на родовищі у Лохвицькому районі нарощують видобуток газу.

- Ми зустрічалися з вами тоді, коли ви були в точці падіння. 13,5 ми мали отримати з вами у 16-ому році.

- Ми отримали 14,605. 100 млн наростили.

- А в цьому році виходимо на 15, 260.

Збільшення об'ємів видобутку свого, українського газу, зазначає Прем'єр, – крок до енергонезалежності країни.

Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України

- Ми сьогодні живемо 726 день без єдиної краплини російського газу. 726 днів. Це означає тільки єдине, що ми стаємо енергонезалежними, але дуже важливо, щоб в середньостроковій перспективі, а я ставлю завдання, щоб до 2020 року ми повністю забезпечили видобуток 20 млрд.

Глава Уряду наголосив на тому, що Україні потрібно демонополізувати ринок газу. Це, зокрема, вплине на ціну блакитного палива всередині країни (його вартість зменшиться), а також підвищиться ефективність роботи компаній.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...