• Головна
  • Правоохоронці повернули бабусі загублену семирічну онуку
15:41, 31 серпня 2012 р.

Правоохоронці повернули бабусі загублену семирічну онуку

Нещодавно до чергової частини Гребінківського райвідділу міліції надійшло повідомлення від громадянки про те, що на одній з вулиць міста Гребінка вона зустріла дитину, яка голосно плакала та говорила, що шукає маму.

При виїзді на місце пригоди працівники міліції встановили, що загубленій дівчинці сім років, її родина мешкає на одній з вулиць в місті Гребінка. Мати цієї дитини позбавлена відносно неї батьківських прав, у зв’язку з психічною хворобою, а опікуном дитини є бабуся. Працівникам міліції дитина пояснила, що бабуся залишила її вдома під наглядом матері, а сама поїхала на присадибну ділянку, що розташована в одному з сіл району.

Сама ж малолітня гралась на вулиці, однак коли повернулась до будинку, то виявила, що будинок зачинено і матері ніде немає. Саме тоді дівчинка вирішила пошукати самостійно маму, а, не знайшовши її, сіла біля паркану одного з будинків та почала плакати.

Наразі дівча поміщено до дитячого відділення Гребінківської ЦРЛ. За висновком лікарів, жодних травм та ушкоджень на тілі дитини не виявлено. Встановивши місцезнаходження опікуна-бабусі, правоохоронці повернули їй дитину. Також за невиконання опікунських обов’язків по догляду за дитиною на бабусю буде складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено стягнення у вигляді штрафу.

Оголошення
live comments feed...