• Головна
  • Сьогодні у Полтаві відбулася посвята першокурсників (ФОТО)
15:00, 31 серпня 2012 р.

Сьогодні у Полтаві відбулася посвята першокурсників (ФОТО)

Сьогодні у Полтаві на Співочому полі імені Марусі Чурай відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка.

Цьогоріч до лав технічного університету вступило близько 1500 тисячі першокурсників. Також більше 1000 магістрів та спеціалістів розпочнуть новий, проте останній, навчальний рік у Національному технічному університеті.

Традиційно свято розпочалося з шикування першокурсників на площі перед алеєю парку «Перемога». Також на центральній алеї можна було ознайомитися з факультетами університету, які виставили свої науково-дослідницькі та художньо-мистецькі зразки досягнень студентів та науково-педагогічних працівників факультетів.

Аби поздоровити першокурсників на свято прийшли голова Полтавської обласної ради Іван Момот, начальник Головного управління освіти і науки Полтавської ОДА Володимир Мирошниченко, колишній випускник тоді ще Полтавського інженерно-будівельного інституту, нині заступник голови обласної державної адміністрації Борис Галушко та митрополит Полтавський і Миргородський Владика Филип.

Розпочав дійство ректор ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка Володимир Онищенко. У своїй урочистій промові ректор побажав першокурсникам з першого дня навчання реалізовувати себе, побажав успіхів у навчанні, науковій роботі і наголосив, що студентські роки — це найкращий період у житті.

Ректор та почесні гості вручили найкращим першокурсникам університету символічні студентські атрибути: ключ від країни знань, індивідуальний навчальний план та студентський квиток.

Далі для першокурсників та гостей відбувся святковий концерт за участю талантів ПолтНТУ.

 3

 2

 9

 4

 6

 7

 5

 8

 10

 11

 12

 13

 14

 

Оголошення
live comments feed...