• Головна
  • Бюджет Полтави на наступний рік: за двадцять хвилин, без конкретики і частини депутатів
17:03, 21 листопада 2017 р.

Бюджет Полтави на наступний рік: за двадцять хвилин, без конкретики і частини депутатів

У Полтаві мляво, але все таки почали готувати головний фінансовий документ – бюджет-2018. Це питання сьогодні, 21 листопада, розглядали на засіданні депутатської комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів. 

Зазначимо, не всі члени депутатської комісії були присутніми. Зокрема, не було лідера фракції «БПП «Солідарність» у міськраді Андрія Матковського та Віталія Павлія (секретаря комісії). 

Про підготовку бюджетного процесу Григорій Сахно, голова бюджетної комісії зазначив таке:

– Уже більш-менш сформовані цифри, – без особливої конкретики сказав Григорій Сахно. – Робота йде кожного дня щодо формування бюджету. Як тільки чуть-чуть з’являться цифри, ми з вами будемо знову збиратися.

Загалом на сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії розглядали лише одне питання – «Про звернення депутатів Полтавської міської ради до Кабінету Міністрів України та розгляд листа депутата міської ради Юрія Бойка щодо проекту державного бюджету України на 2018 рік». Власне, знову обласний центр ризикує «затягнути» із вчасним прийняттям міського бюджету, оскільки залежить від того, коли буде прийняти державний бюджет.

  • 28336.jpg
  • 28337.jpg

Тривала бюджетна комісія не більше 20 хвилин,частини депутатів не було. Громадських активістів, які часто відвідують ті чи інші засідання у міській раді, також не було. Неочікувано, але чи не найважливіша депутатська комісія відбулася без жодного ажіотажу і швидко. 

– У зверненні ми прохаємо залишити нам хоча б те, що було минулого року, – пояснив депутат Олександр Шамота, говорячи про те, що в проекті бюджету на наступний рік, який подано до парламенту, суттєво урізає фінансові повноваження місцевих бюджетів. За словами Шамоти, Полтава в такому разі втрачає приблизно приблизно 530 мільйонів гривень.

Звернення в цілому прийняли. За словами Григорія Сахна, протягом наступних двох днів документ надішлють у Київ, перед цим його підпише міський голова. Потім його затвердять на засіданні сесії міськради. Це буде зроблено для того, аби звернення не втратило свою актуальність, оскільки засідання сесії Полтавської міськради відбудеться не раніше, аніж через два тижні. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...