• Головна
  • На Полтавщині новозбудований перинатальний центр відкриють у жовтні
12:45, 31 серпня 2012 р.

На Полтавщині новозбудований перинатальний центр відкриють у жовтні

Голова Полтавської облдержадміністрації  Олександр Удовіченко детального ознайомився з ходом будівництва перинатального центру, відвідавши кожен поверх об’єкту, на якому будівельники спільно з медичними працівниками ретельно відпрацьовують поточні питання.

Керівник області наголосив на тому, що крім виділених з державного та обласного бюджетів коштів, залучаються додаткові фінанси.

Начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Віктор Лисак повідомив, що у цьому закладі медики працюватимуть на новітньому обладнанні, зокрема застосовуватимуть у роботі високочастотні дихальні апарати, інкубатори та ін., аби у найсучасніших умовах третинного рівня надання медичної допомоги приймати понад 4 тисячі пологів на рік.

Олександр Удовіченко висловив упевненість у тому, що цей інтенсивний виробничий процес, наявний матеріальний ресурс та самовіддана робота кожного причетного до цього важливого питання,  сприятиме вчасному завершенню та відкриттю у жовтні поточного року закладу, який працюватиме на майбутнє Полтавщини.

 

 

Оголошення
live comments feed...