• Головна
  • При різкому похолоданні опалювальний сезон у Полтаві може розпочатися раніше
17:10, 30 серпня 2012 р.

При різкому похолоданні опалювальний сезон у Полтаві може розпочатися раніше

При різкому зниженні температури опалювальний сезон може розпочатися протягом трьох днів, для цього середньодобова температруа має триматися нижче -8 градусів.

Нещодавно у ЗМІ з'явилась інформація про те, що опалювальний сезон у столиці може розпочатися вже з 1 жовтня. Адже температура в країні різко знижується. Коли ж будуть теплі батареї у Полтаві, з'ясовували журналісти «Кола».

— Згідно чинного законодавства, фактичної прив'язки до дати початку опалювального сезону немає, але різке похолодання стає стимулом до дії. Якщо температура різко понизиться, рішення про початок опалювального сезону можуть прийняти протягом трьох днів,  — каже Олександр Циганок, голова прес-служби «Полтаватеплооенерго». — Переважно він розпочинається в жовтні, тому поки що рано говорити точну дату. Дуже важко з високою точністю спрогнозувати, які погодні умови і температура будуть  через місяць. Але точно можу сказати, що  наразі стан підготовки котелень, тепломереж та теплових пунктів до опалювального сезону задовільний.

Оголошення
live comments feed...