• Головна
  • Полтавщиною проїде колона велосипедистів
15:10, 30 серпня 2012 р.

Полтавщиною проїде колона велосипедистів

3-4 вересня 2012 року територією області проїжджатиме колона учасників VIII Всеукраїнської велоестафети «Спорт для всіх єднає Україну!».

Це масовий європейський велопробіг, до якого приєднаються учасники з усієї України. Всеукраїнська велоестафета «Спорт для всіх єднає Україну!» проходить за трьома маршрутами по всій території країни одночасно.

Учасники естафети подолають загалом маршрут у 5 тисяч кілометрів. На останньому етапі естафета буде налічувати 350 учасників. Команди пронесуть територією України прапор своєї області і встановлять його в місті Києві 8 вересня 2012 року – в День фізичної культури та спорту, під час урочистого фінішу.

На Полтавщині учасників велотуру зустрічатимуть 3 вересня поблизу села Кам’яні Потоки Кременчуцького району, які далі попрямують до Кременчука. Потім маршрут проляже до стели «Полтава» при в'їзді до міста з боку села Мачухи. Завершиться перший день перебування на Полтавщині в учасників велоестафети на площі біля міського будинку культури. Вже наступного дня – 4 вересня – вони стартують із Полтави та прямують у напрямку Харкова.

Оголошення
live comments feed...