• Головна
  • Безробітний полтавець понівечив 12 могил (ФОТО)
14:30, 30 серпня 2012 р.

Безробітний полтавець понівечив 12 могил (ФОТО)

В селі Дібрівка Миргородського району Полтавської області 28-річний місцевий за останні два місяці зняв металеві огорожі з могил на місцевому кладовищі. Вкрадене здавав на пункт прийому металобрухту в районному центрі.

"Ходив на справу уночі. Бо цвинтар на видному місці, вдень хтось міг би побачити. Село невелике, всі одне одного знають. Деякі ділянки огорожі витягував руками, інші — розпилював ножівкою, носив додому частинами, - розказала Лариса Петренко із Миргородської міліції. - В міліцію звернулися жителі села. Почали шукати вандала серед непрацюючих та тих, які ведуть аморальний спосіб життя. Знайшли чоловіка на одному із пунктів прийому металобрухту в Миргороді, коли здавав метал. Дізналися, що обібрав дванадцять могил. Та це ще не все, може бути більше. Зараз опитуємо інших потерпілих".

Огорожі відвозив здавати на таксі.

''Село знаходиться недалеко від райцентру, кілометрів за п'ятнадцять. Найняв машину з причепом, - продовжила Лариса Петренко. - Їздив двічі. Заробив гривень двісті-триста. Решту вкраденого міліціонери знайшли вдома".

Чоловік ніде не працює. Живе в одній хаті з батьками. Має умовний строк покарання за крадіжку чужого майна. Тепер його можуть позбавити волі на строк від 3 до 5 років за наруга над могилою.
1

 2

 3

 4

 5

 

 

Оголошення
live comments feed...