• Головна
  • Забезпеченість школярів Полтавщини якісним харчуванням на контролі обласної влади
13:49, 30 серпня 2012 р.

Забезпеченість школярів Полтавщини якісним харчуванням на контролі обласної влади

Заступник голови облдержадміністрації Олександр Коваль провів робочу нараду з головами районних державних адміністрацій  та районних рад.

На нараді  обговорено питання підготовки загальноосвітніх, дошкільних та вищих навчальних закладів до нового навчального року.

Олександр Коваль відмітив, що на засіданні Кабінету Міністрів України від 15 серпня поточного року розглянуто питання підготовки загальноосвітніх, дошкільних та вищих навчальних закладів до 2012-2013 навчального року. За підсумками розгляду порушеного питання  Прем’єр-міністрів України Микола Азаров відповідним  міністерствам, відомствам, місцевим органам виконавчої влади дав чіткі завдання з організації навчально-виховного процесу в новому навчальному році.

Олександр Коваль акцентував увагу на питаннях готовності матеріально-технічної бази, фінансування освітньої галузі, доставку підручників до загальноосвітніх навчальних закладів, організацію підвозу учнів та педагогічних працівників з віддалених сільських населених пунктів шкільними автобусами. До 1 вересня необхідно вжити вичерпних заходів щодо забезпечення вихованців дошкільних та учнів загальноосвітніх навчальних закладів харчуванням згідно з вимогами Закону України «Про дитяче харчування». Незабаром розпочнеться опалювальний сезон, а тому поставлено вимогу взяти під особистий контроль підготовку навчальних закладів до роботи в осінньо-зимовий період.

Олександр Коваль звернув увагу на забезпечення навчально-виховних закладів вогнегасниками та іншими первинними засобами пожежогасіння.

На нараді обговорено інші питання з підготовки загальноосвітніх, дошкільних та вищих навчальних закладів до нового навчального року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...