• Головна
  • Шалений шторм на Кременчуцькому водосховищі заблокував на острові родину з дітьми (ВІДЕО)
12:40, 30 серпня 2012 р.

Шалений шторм на Кременчуцькому водосховищі заблокував на острові родину з дітьми (ВІДЕО)

Під час потужного шторму, який вирував на Кременчуцькому водосховищі, на острові опинилася заблокована ціла родина з Черкас, що виїхала на відпочинок ще у п'ятницю, 24 серпня, повідомляє ТСН.

Нагадаємо, триметрові хвилі піднялися на Кременчуцькому водосховищі ще вночі проти середи, 29 серпня. Свідки розповідають, що через велетенські хвилі та сильні пориви вітру до 18-23-х метрів за секунду, водосховище нагадувало киплячий котел. Підійти до води близько було просто неможливо.

Батьки з двома дітьми поїхали відпочивати на один із островів водосховища за п'ять кілометрів від берега. Про їхнє зникнення у середу вранці повідомили родичі. Родина мала повернутися ще у неділю.

Роботу рятувальників ускладнював вітер, але вже за кілька годин родину доправили на берег. Врятовані розповіли, що не могли вибратися з острова ще з неділі. Вітер посилювався, їхній гумовий човен зносило.

Острів'яни кликали на допомогу, повз них проходило кілька катерів, але люди, які пливли на них, зрозуміли їхні рухи, як вітання - і махали їм у відповідь. Не розділяли хвилювання дорослих лише діти. "Вони говорять, ось якраз би дотягнули до 1-2 вересня, заразом і погуляли б", - розповів рятувальник Федір Білов.

Рятувальники застерігають, що це літо особливо небезпечне для відпочинку на воді.

На сьогодні штормове попередження оголошене на Полтавщині, Дніпропетровській та Сумській областях.

Оголошення
live comments feed...