• Головна
  • Стало відомо, чому смердить у центрі Кременчука
12:19, 15 листопада 2017 р.

Стало відомо, чому смердить у центрі Кременчука

Стали відомі результати експертизи повітря у центральній частині Кременчука (сквері імені Олега Бабаєва), яку провели на минулому тижні через скарги містян на неприємний запах.

Результати досліджень показали перевищення у повітрі на 20 % допустимої концентрації фенолу. За словами фахівців, причиною цьому можуть викиди вихлопних газів автомобілів, оскільки у цьому районі постійно рухається велика кількість автотранспорту.

Нагадаємо, на минулому тижні представники місцевої влади Кременчука вирішили провести екологічну експертизу, щоб з'ясувати, яке саме підприємство є причиною забруднення атмосферного повітря у місті.

Також фахівці розповіли про результати проведення екологічної експертизи в районі північного промвузла Кременчука, до якого належать потужні підприємства-забруднювачі.

Дослідження показали, що забруднення атмосферного повітря можуть бути пов'язані як з викидами великих промислових підприємств Кременчука, так і невеликих маловідомих, викиди яких є причиною в тому числі і неприємного запаху у повітрі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Крменчук #сморід

Коментарі

Оголошення
live comments feed...