• Головна
  • На Полтавщині побудують п’ять великих полігонів для побутових відходів
08:03, 14 листопада 2017 р.

На Полтавщині побудують п’ять великих полігонів для побутових відходів

На Полтавщині почали розробляти детальний план території, проведення геологічних і геодезичних робіт для визначення можливості розміщення в краю п’яти великих полігонів відходів. Уже встановлено процедуру замовлення цих робіт, і до кінця року план має бути готовий. Якщо не виникатимуть форс-мажорні ситуації, будівництво планують закінчити за рік.

Про це повідомив директор департаменту будівництва, містобудування і архітектури та ЖКГ Полтавської облдержадміністрації Тимофій Голбан. Він уточнив, що полігони побудують згідно з комплексною програмою поводження з твердими побутовими відходами у Полтавській області на 2017—2021 роки.

 — Спеціалісти запропонували для області досвід розроблення cтратегії поводження з твердими відходами у межах субрегіону. Ми поділимо область на п’ять адміністративних районів: Полтавський, Південний, Північно-західний, Центральний, Північно-східний, у яких побудуємо полігони твердих побутових відходів, — каже Тимофій Голбан. 

Програма передбачає будівництво в області трьох сміттєпереробних заводів, у Полтавському, Північно-західному та Південному субрегіонах.

— Нам дуже важливо, щоб полігони ТПВ, які будуємо, відповідали всім нормам. Адже довкілля — це те, що ми залишатимемо нашим дітям та онукам. Тому піклуємося про нього вже сьогодні, — прокоментував голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...