• Головна
  • Пенітенціарії ознайомилися з охороною установ покарань на Полтавщині (ФОТО)
14:20, 29 серпня 2012 р.

Пенітенціарії ознайомилися з охороною установ покарань на Полтавщині (ФОТО)

Під час чергового засідання Колегії начальники установ виконання покарань на Полтавщині ознайомилися з організацією охорони Кременчуцької виховної колонії

У Кременчуцькому районі відбулося виїзне засідання Колегії управління в Полтавській області. Провели нараду на базі Кременчуцької виховної колонії та Комсомольського виправного центру № 136. Керував засіданням начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Полтавській області, генерал-майор внутрішньої служби Микола Ісаєв. Про це повідомила Олена Удовицька, начальник сектору по роботі з особовим складом Кременчуцької виховної колонії.

На початку зустрічі члени Колегії, начальники установ виконання покарань, зібралися у соборі Козельщинського монастиря вшанувати чудотворну ікону Козельщинської Божої матері. Потім присутні ознайомилися з організацією охорони та нагляду в Кременчуцькій виховній колонії та Комсомольського виправного центру № 136, умовами проживання засуджених, навчально-виховним процесом, організацією їх соціально-корисної зайнятості, комунально-побутовим забезпеченням та обладнанням структурних дільниць, напрямками залучення засуджених до праці у виробничих майстернях установ.

Начальник виховної колонії Юрій Величко та керівник Комсомольського виправного центру № 136 Сергій Поліщук щиро подякували керівництву територіального управління в Полтавській області та особисто Миколі Ісаєву за допомогу, яка надається установам виконання покарань щодо поліпшення матеріально-технічної бази, умов тримання засуджених.

1

 2

 3

 4

 5

 

 

Оголошення
live comments feed...