• Головна
  • Миколаївський університет імені П.Орлика розпочинає набір студентів з гарантованим працевлаштуванням в європейській круїзній компанії
Новини компаній
11:57, 10 листопада 2017 р.

Миколаївський університет імені П.Орлика розпочинає набір студентів з гарантованим працевлаштуванням в європейській круїзній компанії

Новини компаній

Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика в листопаді-грудні цього року розпочинає цільовий набір на заочне відділення студентів спеціальностей «готельно-ресторанний бізнес», «туризм», «фізична терапія і ерготерапія», «психологія», - для роботи на круїзних лайнерах італійської компанії MSC Cruises.

У прес-центрі університету редакції повідомили наступну інформацію, - круїзний ринок переживає сьогодні бум популярності. Круїзні лайнери перетворюються на міні-міста, кількість тільки персоналу в яких становить від 2 до 3 тисяч чоловік. В експлуатацію вводяться все більш нові та досконалі судна, які, поряд зі старими, необхідно забезпечувати персоналом.

Компанія MSC Cruises є визнаним лідером круїзного бізнесу в Європі. Робота в ній престижна, високооплачувана (для початківців від 1 для 2 тисяч євро) і забезпечена повним соціальним пакетом.

Миколаївський університет імені П.Орлика розпочинає набір студентів з гарантованим працевлаштуванням в європейській круїзній компанії, фото-1

Тільки найближчі 4 роки, у зв'язку з введенням нових лайнерів в експлуатацію, компанії необхідно поповнити свій персональний склад на 14000 осіб. У зв'язку з цим працевлаштування для випускників, які успішно підготувалися до роботи, є гарантованим.

Для спільної з університетом програми, поряд з традиційними напрямками, - готельно-ресторанне, туристичне обслуговування, цікаві й такі напрямки як анімація, робота з дітьми, фітнес, фізична активність. Звідси і потреба в психологах і фахівцях в галузі фізичної терапії.

За час підготовки, поряд з виконанням стандартних програм спеціальності, студентам будуть представлені можливості максимально глибокого вивчення німецької та англійської мови, а також профільних технологій, необхідних для круїзної практики.

Для абітурієнтів, які мають освіту за іншими спеціальностями, можливий набір на старші курси. Довідки про програму можна отримати в приймальній комісії університету.

В Університеті імені Пилипа Орлика почався набір на заочне відділення за спеціальностями фармація, медична діагностика, фізична терапія, психологія, маркетинг, підприємництво, транспорт, фінанси, комп'ютерна інженерія, готельно-ресторанний бізнес, туризм, землевпорядкування, журналістика, право.

Спектр рівнів підготовки дозволяє пройти навчання від кваліфікованого працівника до магістра, НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЗУЛЬТАТІВ ЗНО.

Наша адреса м.Миколаїв, вулиця Котельня, 2, телефон ‎(050) 394-72-87, ‎(0512) 59-30-01, сайт www.mku.edu.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...