• Головна
  • У Полтаві написали диктант національної єдності
11:02, 10 листопада 2017 р.

У Полтаві написали диктант національної єдності

9 листопада у Полтаві, в рамках міжнародного флешмобу на День української писемності та мови, писали диктант національної єдності.

Студенти Полтавського націоналнього педагогічного університету імені Короленка розповіли, що для них написання цього диктанту – традиція. Кажуть, помітили, що останнім часом все більше студентів та викладачів долучаються до акції написання радіодиктанту.

Писали текст традиційно під диктовку автора підручників із української мови Олександра Авраменка. Тема цьогорічного диктанту – "Наші пісні". Викладачі-філологи університету зазначили, що у диктанті є кілька власних назв та різні знаки пунктуації.

"Це розділові знаки при однорідних членах речення, з узагальнювальними словами. Кожен, хто пише цей диктант, перевіряє свої знання, потім себе удосконалює, намагається більше не допускати помилок і недоліків, щоб на наступний рік написати краще", - говорить викладач ПНПУ Тетяна Ніколашина.

Студент Андрій пише диктант національної єдності уперше. Текст, каже, не важкий, тому сподівається, що справився добре.

Надіслати роботи на перевірку можна 9 та 10 листопада. Минулоріч до написання диктанту національної єдності долучилося понад 20 тисяч українців. Акцію започаткували 17 років тому.

https://youtu.be/oN4xHxKdlhs

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...