• Головна
  • Російському олігарху видали ще 11 спецдозволів на видобуток газу на Полтавщині
12:01, 8 листопада 2017 р.

Російському олігарху видали ще 11 спецдозволів на видобуток газу на Полтавщині

Державна служба геології та надр України видала газодобувній компанії East Europe Petroleum LLC ще 11 спеціальних дозволів на надрокористування.

Відповідно до наказів про видачу спецдозволів, опублікованих на сайті Держгеології від 8 листопада 2017 року, "Іст Юроуп Петролеум" видано 11 спецдозволів на розробку нових ліцензійних ділянок у Полтавській області.

Газовидобувна компанія East Europe Petroleum LLC здійснює діяльність у сфері геології та геологорозвідування, а також займається розвідувальним бурінням та видобутком вуглеводнів.

Наразіі East Europe Petroleum LLC є власником 19 спецдозволів на нафтогазові ліцензійні ділянки.

Нагадаємо, у жовтні Державна служба геології та надр повернула компанії "Голден Деррік", яка раніше належала колишньому міністру енергетики Едуарду Ставицькому, а зараз контролюється російським бізнесменом Павлом Фуксом, мінімум п'ять спеціальних дозволів на розробку газових родовищ в Україні.

Довідка: Компанія "Голден Деррік" була перейменована на "Іст Юроуп Петролеум". У вересні 2016 року після більше двох років судових розглядів компанія "Голден Деррік" повернула собі право на розробку українських газових родовищ.

ТОВ "Голден Деррік" отримала скандальну популярність у 2011 році, протягом якого їй на позаконкурсній основі було видано більше двох десятків спеціальних дозволів на користування надрами. Такі успіхи пов'язували з лобіюванням бізнесу компанії міністром енергетики Едуардом Ставицьким і Миколою Присяжнюком.

Наразі 33% ТОВ "Голден Деррік" володіє державна НАК "Надра України". Решта 67% - офшору Hartlog Limited з орбіти власника MosCityGroup Павла Фукса. Він відомий скупкою токсичних активів в оточення Віктора Януковича.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...