У Полтаві активісти-люстратори зі скандалом намагалися потрапити на прийом до Мамая

Сьогодні представники громадської організації "Громадський люстраційний комітет" не змогли потрапити на прийом до міського голови Полтави Олександра Мамая, хоча й були записані на зустріч.

Щоб поставити очільнику Полтави запитання, представникам ГО та ЗМІ довелося записуватися на прийом.

В зазначений активісти "Громадського люстраційного комітету" разом з представниками місцевих ЗМІ прийшли на прийом. Помічники мера оголосили, що спочатку Мамай прийме журналістів, а потім – громадян, які прийшли з особистими питаннями.

Проте коли міський голова прийшов, він почав закидати, що прийме журналістів порядку живої черги і жодних привілегій для ЗМІ робити не буде. Після словесної перепалки Мамай попросив свого охоронника викликати поліцію, аргументуючи це тим, що йому перешкоджають проводити прийом.

27103.jpg
27103.jpg

Далі Мамай пішов до свого кабінету і зачинився.Натомість журналісти теж викликали поліцію, щоб написати скаргу про те, що Мамай не проводить прийом у визначений час.

Таке рішення обурило містян, адже багатьом людям довелося відпрошуватися з роботи. Люди теж підписуються під скаргою на ім'я прокурора.

Kolo.news
Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі