• Головна
  • Полтавщина посідає сьоме місце серед регіонів України за кількістю та вартістю придбаних автівок
16:46, 6 листопада 2017 р.

Полтавщина посідає сьоме місце серед регіонів України за кількістю та вартістю придбаних автівок

Полтава посідає сьому сходинку в Україні за кількістю та вартістю проданих автівок. Крім того, спеціалісти автосфери говорять про постійне зростання обох показників.

Полтавщина згідно з рейтингом "RST.ua" посідає аж сьоме місце серед регіонів України за кількістю та вартістю куплених автівок. Цю інформацію підтверджує і працівник місцевого автосалону.

"Полтава та Полтавський регіон – один із лідерів із продажу автомобілів преміального сегменту. Зараз Полтава на одному рівні з такими містами, як Харків, Дніпропетровськ, Одеса. Посідає провідну позицію в цьому сегменті", – розповідає начальник відділу автосервісу "BMW" Євген Нестеренко.

Понад те, виявляється, що кількість куплених автівок збільшується з кожним роком.

"На сьогоднішній день ми спостерігаємо приріст продажу автомобілів. Невеличкий, але він є", – додає Євген Нестеренко.

За словами експерта, середня вартість автомобілів преміум-сегмента складає приблизно 60 тисяч доларів. Найдорожчою проданою автівкою даного салону є "BMW" сьомої серії, вартістю п’ять мільйонів гривень.

"Ну понти. Що тут можна ще сказати? П'ять мільйонів гривень – це ж... Думаю, що це для олігархів. Простий робочий, я вже не кажу про професора, не зміг би дозволити собі таку автівку. Якщо гроші, будемо так говорити, нечесно зароблені, то він їх так само і витрачає на "прибамбаси", – вважає професор Віктор Миколайович.

Однак викладач кафедри економіки та підприємства Полтавської аграрної академії Олександр Калініченко вважає по-іншому:

"Купівля дорогих автомобілів – це ніщо інше, як заощадження, які люди намагаються зберегти в умовах інфляції", – говорить Олександр Калініченко.

Та експерт ставить під сумнів факт доцільності таких інвестицій, адже, на його думку, вартість автівок в Україні занадто висока.

"У нас один із найдорожчих ринків автомобілів у світі. Це пов’язане не з якістю автомобілів, а з олігополістичною ситуацією на ринку. Та ціна, яка є в Україні, вона неадекватна", – зауважує експерт.

Та статистика все ж говорить про зростання показників. За інформацією МВС України в Полтавській області, за 2017 рік в області було зареєстровано придбання 2623 автомобілів, з яких 2442 – іноземного виробництва. В порівнянні з минулим роком кількість придбаних машин уже збільшилася на 360 одиниць. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава

Коментарі

Оголошення
live comments feed...