• Головна
  • І знову «бомба»: її шукали у Київському районі Полтави
12:14, 27 серпня 2012 р.

І знову «бомба»: її шукали у Київському районі Полтави

У День Державного прапора України невідомий "замінував" одне з підприємств, що на вулиці Половка. Близько 17.00 на лінію "101" зателефонував чоловік і повідомив, що приміщення заміновано.

За вказаною адресою негайно виїхали всі оперативні служби міста. 

"Завдяки технічним засобам швидше, ніж за дві години, ми отримали дані про власника телефона та адресу його проживання, він уже неодноразово потрапляв у поле нашого зору раніше, - розповідає начальник сектору карного розшуку Київського РВ майор міліції Олександр Дудка. – Коли приїхали за вказаною адресою у селище Супрунівка, то виявили там п’яного чоловіка 1971 року народження. Оглянувши його мобільний телефон, ми зрозуміли, що це саме та людина, яку ми шукаємо: у телефонній книжці було зафіксовано дзвінок на номер "101".

Після того, як працівники вибухотехнічної служби жодних вибухових речовин на території підприємства не виявили, стало зрозуміло, що затриманий чоловік зробив неправдиве повідомлення. Однак сам чолов’яга нічого з цього приводу сказати не міг – він був надто п’яний та поводився неадекватно. Під час спілкування з працівниками райвідділу він говорив лише про те, що "помирати задарма не хоче".

Лише наступного ранку, коли чоловік протверезів, він зміг надати пояснення. "Того дня я був на роботі: працюю водієм на підприємстві, яке начебто "замінував". Після завершення робочого дня здав шляховий лист та пішов додому. По дорозі зайшов ыз товаришами у кафе та випив грам сто п’ятдесят горілки. Для мене це невелика доза, однак, мене повністю "погасило" – як я виходив із кафе, не пам’ятаю. Не пам’ятаю, як мене затримали та доставили у міліцію, що я там виробляв. Отямився лише ближче до ранку, коли протверезів. Коли мені слідчі розповіли, що я тут витворяв, то я спочатку не повірив, зі мною таке вперше. Мабуть, горілка у барі була неякісна".

Поки чолов’яга спілкувався з міліціонерами, у коридорі його терпляче чекала дружина, а вдома – двоє дітей п’яти та восьми років. Після проведення необхідних процесуальних дій та отримання підписки про невиїзд працівники Київського РВ відпустили чоловіка додому. Уже найближчим часом відносно нього буде порушено кримінальну справу за частиною першою статті 259 Кримінального кодексу України (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності). За свій дзвінок він може отримати покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, арешту до шести місяців або обмеження волі до п’яти років.

Оголошення
live comments feed...