• Головна
  • На Полтавщині будуть відловлювати нетверезих мисливців
16:40, 23 серпня 2012 р.

На Полтавщині будуть відловлювати нетверезих мисливців

Розпорядженням голови Полтавської обласної адміністрації від 02.08.2012 року № 351 «Про відкриття полювання на пернату дичину» на території України з 18 серпня 2012 року відкривається полювання на пернату дичину.

Упродовж мисливського сезону минулих років були зареєстровані непоодинокі випадки порушень правил полювання, перевезення, використання, передачі вогнепальної зброї, що призводило до поранень, громадян, вилучення у порушників вогнепальної зброї, сплати ними чималих штрафів та притягнення винних до кримінальної відповідальності за ст. 263 КК України .

В зв’язку з цим, працівники дозвільної системи УМВС України в Полтавській області попереджають про відповідальність громадян за не перереєстровану вогнепальну зброю, порушення правил зберігання носіння або перевезення зброї та боєприпасів.

Для запобігання вищевказаним порушенням упродовж всього мисливського сезону 2012 року будуть діяти робочі рейдові групи по перевірці дотримання мисливцями правил полювання та наявності всіх відповідних документів, які дають право на полювання. В разі виявлення будь яких порушень буде вилучатися з обігу не перереєстрована , нелегальна вогнепальна та холодна зброя, також при виявленні мисливців які перебувають у нетверезому стані під час полювання їх буде притягнуто до адміністративної відповідальності, зброя та дозвіл на її зберігання вилучатимуться до вирішення питання в суді.

Всім мисливцям і власникам вогнепальної зброї нагадуємо, що полювання дозволено лише в середу, суботу та неділю. На полюванні потрібно мати такі документи: дозвіл на право носіння та зберігання мисливської гладкоствольної зброї, контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання, посвідчення мисливця та відстрільну картку.

Під час полювання забороняється проводити постріли по сидячих на воді птахах оскільки це може призвести до поранення сторонніх осіб.

Оголошення
live comments feed...