• Головна
  • На Полтавщині влада планує покращити селянам якість питної води
16:09, 22 серпня 2012 р.

На Полтавщині влада планує покращити селянам якість питної води

Днями заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула провів робочу зустріч з керівництвом Полтавського обласного міжгосподарського виробничого об'єднання сільського комунального господарства «Облсількомунгосп».

Ппід час якої були обговорені першочергові напрями робіт, які необхідно виконати в сільській місцевості області, зокрема заходи, передбачені Програмою соціального розвитку сільських населених пунктів Полтавської області на 2012 рік.

Під час обговорення особлива увага була відведена питання покращення водозабезпечення сільських територій та покращення якості питної води, а також питанням утилізації твердих побутових відходів.

Заступник голови облдержадміністрації Володимир Замикула зауважив, що за напрямом Програми «водопостачання» станом на 01.08.2012 зафіксовано один з найнижчих результатів – 30 відсотків від запланованого обсягу робіт, що вимагає негайного прискорення їх виконання найближчим часом, оскільки у зимовий період більшість робіт виконати буде фізично неможливо. Крім того, актуальним залишається питання утилізації побутових відходів у сільській місцевості, організація процесу збору та вивезення відходів на переробку, саме на виконання цих завдань спрямовується відповідна обласна програма.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...