• Головна
  • Полтавці з обмеженими можливостями змагались у спортивній рибалці (ФОТО)
14:44, 22 серпня 2012 р.

Полтавці з обмеженими можливостями змагались у спортивній рибалці (ФОТО)

Сьогодні, 22 серпня, на території Дендропарку полтавці з обмеженими можливостями взялися за вудки аби показати хто кращий. Спортивну риболовлю присвятили Дню Незалежності України. Серед полтавців з інвалідністю таке змагання провели вперше.

Серед учасників — як чоловіки та жінки. Порибалити прийшли і діти, дехто з них цього року тільки йтиме в перший клас. Усього змагалось 28 людей, проте і їхні рідні, які приїхали їх підтримати, теж мали можливість закинути вудки.

— Ідея спортивної риболовлі в нас зародилась вже давно, — розповіла Ірина Твердохліб, керівник центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». – Але проводити її серед малої кількості людей не було сенсу, бо спортивна рибалка передбачає змагання не кількох осіб. А потім до мене звернулась мама дитини з церебральним паралічем і розповіла, що її родині хочеться такого змагання, бо вони рибалки.

Та після цього виникла проблема – де ж провести спортивну рибалку, щоб людям на візках було зручно облаштуватись біля водоймища. Обрали ставок в Дендропарку. Для тих, хто у змаганнях участі не брав, але мав бажання навчитись рибалити, чотири професійні рибалки давали майстер-класи.

Переможців визначили у двох категоріях (серед жінок та чоловіків). Зважували улов на електронних вагах. Переможцям підготували грамоти та грошові премії (100, 200 та 300 гривень, в залежності від місця, яке зайняли).

 2

 3

 4

 5

 6

 7

 8

 9

 10

 11

 12

 13

 14

 15

 16

 17

 

 

Оголошення
live comments feed...