• Головна
  • «Полтаваавтотранс» оштрафували на 136 тисяч гривень
11:00, 22 серпня 2012 р.

«Полтаваавтотранс» оштрафували на 136 тисяч гривень

Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України оштрафувала «Полтаваавтотранс» на суму 136 тис. гривень за зловживання монопольним становищем.

В АМКУ  розповіли, що це порушення було виявлено ще в минулому році, проте і цьогоріч без них не обійшлося, інформує «Полтавщина»

За даними відомства, «Полтаваавтотранс» є єдиним підприємством, що надає послуги автомобільним перевізникам і пасажирам на ринку автостанційних послуг. АМКУ виявив, що «Полтаваавтотранс» продавало проїзні документи на приміських маршрутах з надбавкою 20%, що не відповідало законодавству й завищувало вартість автостанційних послуг при розрахунках з перевізниками.

Також було зазначено, що вартість послуг автостанції із продажу квитків, відповідно до договору, має становити 10% від суми вартості за тарифом реалізованих квитків без урахування додаткових зборів і ПДВ. Полтавські перевізники не платили ПДВ, хоча включали його у вартість проїзду для пасажирів. Близько півроку «Полтаваавтотранс» віддавало цей прибуток перевізникам, а прибуток за інші 6 місяців залишало собі. Як повідомили АМКУ така схема діяла на приміських і міжміських перевезеннях. Зараз Антимонопольний комітет направив матеріали по справі в Полтавську обласну податкову адміністрацію. На думку керівництва АМКУ,

«Полтаваавтотранс» ухилялося від сплати податків в особливо великих розмірах. Також вони зобов’язали перевізників в 2-місячний термін заплатити штраф і здійснити перерахунок операцій. Також нам розповіли, що сума штрафу 136 000 гривень — це 10% від надходжень.

Загалом у структуру «Полтаваавтотранс» входить 38 автобусних станцій у Полтавській області. «Полтаваавтотранс» надає послуги пасажирських перевезень автотранспортом за розкладом, виступає організатором місцевих і міжміських автобусних маршрутів.

Оголошення
live comments feed...