• Головна
  • На Полтавщині створили вже три індустріальні парки
15:00, 18 жовтня 2017 р.

На Полтавщині створили вже три індустріальні парки

Один з перспективних напрямків Полтавської області для залучення інвестицій є створення індустріальних парків. Таких в регіоні вже налічується 3.

Про це на пленарному засіданні Міжнародного економічного форуму «Полтавщина: створюємо разом нові можливості» повідомив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

«Вже зареєстрований і це один з перших в Україні - Кременчуцький центральний індустріальний парк. Ланнівський індустріальний парк – єдиний в Україні, який створений на приватних землях. Там площа 30 га, сума інвестицій на 1 га дорівнює 1,5 млн дол. І за певний час буде створено 600 робочих місць на території цього сучасного індустріального парку. І створюється індустріальний парк в Омельницькій об’єднаній територіальній громаді», - повідомив Головко.

Створення індустріального парку «Центральний» на сесії Кременчуцької міської ради підтримали 26 червня 2013 року. Площу у 168 га передбачено розділити на 5 секторів – машинобудування, логістика, IT технології та електроніка, резервний сектор, альтернативна енергетика та машинобудування, бізнес-сіті.

Ланнівський індустріальний парк у Карлівському районі Полтавщини включено Реєстру індустріальних (промислових) парків наказом Мінекономрозвитку від 12 вересня цього року. Призначення Ланнівського індустріального парку передбачає переробку сільськогосподарської сировини, харчова промисловість; сільськогосподарське машинобудування та обслуговування, а також логістика та зберігання.

На завершення форуму нагородили переможців проектів конкурсу «Горизонти Полтавщини». Перше місце посіла Світлана Нейленко з проектом створення індустріального парку Омельник в Омельницькій об’єднаній територіальній громаді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава
Оголошення
live comments feed...